Inner-Tomar debiutuje na targach FestiwalMarketingu.pl

admin_cyber
02 lut 2024

Do grona wystawców targów reklamy FestiwalMarketingu.pl dołączyła firma Inner Tomar – dystrybutor ekskluzywnych materiałów piśmienniczych. Importer posiada w swoim portfolio takie marki jak Visconti, Secrid czy Delta. Podczas wrześniowych targów firma zaprezentuje najnowszą ofertę marki Duke.

– Decydując się na udział w FestiwalMarketingu.pl liczymy przede wszystkim na spotkanie nowych klientów, których zainteresuje nasza propozycja, i z którymi nawiążemy długotrwałą współpracę – wyjaśnia Mariusz Nalbert z Inner Tomar.

Wśród nowości prezentowanych podczas targów znajdzie się m. in. eleganckie pióro Duke Eagle&Black z orłem na skuwce i pustym pierścieniem do personalizacji.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września 2016 r. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku. Tegoroczna odsłona targów zajmie aż trzy hale warszawskiego centrum wystawienniczego. Dwukrotne zwiększenie powierzchni targów jest naturalną konsekwencją rozwoju imprezy, która w tym roku zanotowała dynamiczny wzrost.

www.innertomar.com.pl