Inspirion Polska po raz ósmy zainspiruje uczestników FestiwalMarketingu.pl i PROMO SHOW 2016

0
INSPIRION-notkaOOH-v2

– FestiwalMarketingu.pl wraz z towarzyszącym mu PROMO SHOW to kluczowa impreza dla branży reklamowej odbywająca się w drugiej połowie roku. To wydarzenie, w którym uczestniczymy nieprzerwanie już od ośmiu lat – mówi Wojciech Morawski, Marketing Manager w INSPIRION POLSKA. Jesteśmy naprawdę pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu i pasji z jaką od 2009 roku organizowany jest ten Festiwal Reklamy. Zarówno my, jak i odwiedzający nas klienci czujemy się tam znakomicie i po prostu nie wyobrażamy sobie tej imprezy bez nas – dodaje.

Od początku swojego istnienia INSPIRION POLSKA konsekwentnie realizuje strategię niezawodnej współpracy w bezpośrednich relacjach z partnerami biznesowymi. Obecność na Festiwalu daje nam możliwość bliższego poznania się z oraz identyfikacji potrzeb i oczekiwań naszych partnerów. Jest również szansą na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

FestiwalMarketingu.pl i Promo Show to wydarzenia, które otwierają sezon jesienno-zimowy i są świetną okazją do zaprezentowania świątecznej oferty upominków reklamowych. – Tak więc, jak co roku, odwiedzający nasze stoisko będą mogli zobaczyć i co najważniejsze, sprawdzić  w działaniu artykuły promocyjne z naszej najnowszej oferty. Oferty, której jakość potwierdzają zdobyte nagrody Super Gift. Liczymy, że i tym razem nasze propozycje produktowe spotkają się z uznaniem odwiedzających Festiwal Reklamy 2016 – dodaje Wojciech Morawski.

INSPIRION POLSKA Sp. z o.o. to filia międzynarodowego koncernu INSPIRION GmbH, zajmująca się importem, znakowaniem i hurtową dystrybucją artykułów promocyjnych. Oferta firmy dostępna w katalogu PROMOTION TOPS / PiCOWORLD zawiera ponad 2000 wyselekcjonowanych artykułów reklamowych. INSPIRION POLSKA od 2005 roku obsługuje agencje reklamowe z Polski, krajów bałtyckich i Białorusi. Siedziba główna firmy mieści się w Trzebnicy, koło Wrocławia, gdzie znajdują się biura, magazyny i drukarnia. Oferta dostępna jest również we wzorcowni w warszawskim oddziale firmy.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 7-8 września 2016 r. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

PROMO SHOW odbędzie się 13 września w Gdańsku, 14 września w Poznaniu i 15 września w Katowicach.

www.inspirion.pl

www.promotiontops.pl

KL