Intrex sprzedaje maszynę bezpośrednio na targach!

admin_cyber
02 lut 2024

Firma Intrex już po raz kolejny wystawiła się na targach Festiwal Marketingu. Podczas pierwszej edycji targów pokazali premierowo system do druku cyfrowego, po drugiej edycji sprzedali 10 maszyn, a na tegorocznej edycji sprzedaż sfinalizowali już na samych targach.

– Już po pierwszych targach spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem. Kolejne wydarzenie – dwa lata później, mimo pandemii okazało się dla nas bardzo dużym sukcesem, sprzedaliśmy po nim 10 urządzeń w kraju. Tegoroczna edycja Targów przyniosła nam ekspresową sprzedaż, praktycznie na samym wydarzeniu sprzedaliśmy wersję demo urządzenia. Już dwa dni po targach klient potwierdził swoje zainteresowanie i zakupił maszynę. Targi Festiwal Marketingu wpisują się w nasz kalendarz na stałe, a efektem dokonanej transakcji jest również nasz udział w targach Promo Show 2023 – mówi Adrianna Ciurzyńska, Specjalista ds. marketingu w firmie Intrex. 

Maszyna ta służy do nadruku na materiałach wsiąkliwych. Oferuje możliwość wodoodpornego nadruku w kolorach CMYK oraz personalizacji od jednej sztuki przy zachowaniu niskich kosztów to odpowiedź na potrzeby rynku.

Więcej o tym przeczytasz TUTAJ.