Intrex sprzedaje maszynę bezpośrednio na targach!

0
intrex

Firma Intrex już po raz kolejny wystawiła się na targach Festiwal Marketingu. Podczas pierwszej edycji targów pokazali premierowo system do druku cyfrowego, po drugiej edycji sprzedali 10 maszyn, a na tegorocznej edycji sprzedaż sfinalizowali już na samych targach.

– Już po pierwszych targach spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem. Kolejne wydarzenie – dwa lata później, mimo pandemii okazało się dla nas bardzo dużym sukcesem, sprzedaliśmy po nim 10 urządzeń w kraju. Tegoroczna edycja Targów przyniosła nam ekspresową sprzedaż, praktycznie na samym wydarzeniu sprzedaliśmy wersję demo urządzenia. Już dwa dni po targach klient potwierdził swoje zainteresowanie i zakupił maszynę. Targi Festiwal Marketingu wpisują się w nasz kalendarz na stałe, a efektem dokonanej transakcji jest również nasz udział w targach Promo Show 2023 – mówi Adrianna Ciurzyńska, Specjalista ds. marketingu w firmie Intrex. 

Maszyna ta służy do nadruku na materiałach wsiąkliwych. Oferuje możliwość wodoodpornego nadruku w kolorach CMYK oraz personalizacji od jednej sztuki przy zachowaniu niskich kosztów to odpowiedź na potrzeby rynku.

Więcej o tym przeczytasz TUTAJ.