IS RELIEF 3D na Festiwalu Druku

admin_cyber
02 lut 2024

Podczas wrześniowych targów reklamy firma PRINT POINT DRUK CYFROWY promować będzie unikalną technologię IS RELIEF 3D produkcji trójwymiarowych materiałów POS 3D.

 

– Technologia dostępna od czterech lat na rynku polskim z sukcesem powiększa swoją popularność, gwarantując najwyższą światową jakość druku, a także odporność na czynniki zewnętrzne, w ten sposób zachowując wysoką jakość na minimum 1 rok – mówi Emil Leszczyński z PRINT POINT DRUK CYFROWY – Wilanów (IS RELIEF 3D).

 

Firma w lutym tego roku uruchomiła nowoczesną linię produkcyjną materiałów reklamowych i ekspozycyjnych w Warszawie, dzięki której udało się jej podnieść jakość oferowanych usług, skrócić czas realizacji, a także obniżyć ceny produktów.

 

– Dodatkowo udało nam się dzięki temu rozszerzyć ofertę o wszelkiego rodzaju produkty z tworzywa, które jesteśmy w stanie zaprojektować, zwizualizować, przygotować prototypy, a następnie wyprodukować i dostarczyć do naszych klientów. Na Festiwalu Druku zaprezentujemy szeroką gamę naszych realizacji z rynku polskiego i ze Świata – dodaje Emil Leszczyński.

 

Firma zaprezentuje trójwymiarowe materiały POS 3D, ekspozytory, dyspensery oraz standy z tworzywa i tektury. Nowością będzie linia produktów ekspozycyjnych, które będą miały swoją oficjalną inaugurację na Festiwalu Druku.

 

PRINT POINT DRUK CYFROWY dwa lata z rzędu zdobyła główną nagrodę w konkursie POS STARS w kategorii stand naladowy. W tym roku planuje zgłosić do konkursu produkty zrealizowane dla klientów z Polski. Swoją ofertę kieruje zarówno do działów marketingu i zakupów dużych koncernów z Polski i ze Świata, ale także do agencji reklamowych i kreatywnych.

 

www.is-relief3d.pl
www.festiwaldruku.pl
www.oohmagazine.pl/posstars/