Ivory Ceramics promuje nową markę – CandleSphere

0

Producent i dystrybutor ceramiki reklamowej stawia na nową markę świec.

CandleSphere to nowa marka w branży reklamowej, która zawiera autorską linię świec reklamowych w modnych szklanych formach. Każdy model można w pełni spersonalizować wybierając dowolny kolor barwienia szkła, kolor i rodzaj parafiny, zapach oraz identyfikację wizualną. Do wyboru jest: 25 zapachów, 15 kolorów parafiny lub wosku sojowego, opakowania klasyczne i indywidualne, podstawki i przykrywki z naturalnego drewna.

Proces produkcji:

  1. Wybór formy szkła.
  2. Opcje:
  • Parafina, Wosk sojowy
  • Kolor malowania szkła
  • Zapach
  1.  Zdobienie – kalka szklarska lub grawer
  2.  Akcesoria
  3.  Wysyłka

Dla Agencji Reklamowych został przygotowany intuicyjny kalkulator do samodzielnych wycen: SZCZEGÓŁY TUTAJ.

Z nowościami Ivory Ceramics będzie można zapoznać się już we wrześniu, firma zachęca do odwiedzenia stoiska I8.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów.

W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: