JettStudio z nową ofertą plecaków i worków reklamowych

admin_cyber
02 lut 2024

JettStudio – importer gadżetów i tekstyliów reklamowych przedstawia plecaki i worki reklamowe.

Modele dostępne są zarówno w podstawowych wersjach niskobudżetowych worków, jak również w formie rozbudowanych plecaków do codziennego użytku lub jako plecaki szkolne.

Plecaki typu worek z oferty jettStudio dostępne są w wersji poliestrowej oraz polipropylenowej non woven, jedno lub dwukolorowej, a także do wyboru ze sznurkami w kolorze czarnym oraz w kolorze samego worka. Worki posiadają jedną komorę, bądź też komorę wraz z dodatkowymi kieszonkami zapinanymi na suwak (modele 7150 CUANCA, 7152 NINFA). Sportowe plecaki dostępne do tej pory w ofercie wzbogacone zostały o modele małych i lekkich plecaków na rower – 7154 SISON, 7153 CONDOR.

Tegoroczną nowością są plecaki reklamowe stosowane jako modele na co dzień lub też jako plecaki szkolne – 7145 TEROS, 7146 CHUACO, 7124 MARABU, 7510 COLIBRI. Modele są w kilku wersjach kolorystycznych, posiadają usuwalną metkę, są nieprzemakalne i wodoodporne.

Szczegóły: ZOBACZ TUTAJ.

Z nowościami jettStudio będzie można zapoznać się już we wrześniu, firma zachęca do odwiedzenia stoiska G6.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów.

W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.