“Każdy ma swój Everest”. Niezwykła prelekcja himalaistki Moniki Witkowskiej podczas Festiwalu

0

Texet Poland zaprasza na wyjątkowe spotkanie podczas wrześniowych targów z ambasadorem marki James Harvest – himalaistką Moniką Witkowską pt. „Każdy ma swój Everest – opowieść o zdobywaniu najwyższej góry świata i o podobieństwie himalaizmu do biznesu”.

To pasjonująca opowieść o zdobywaniu największej góry świata, towarzyszących temu wzlotach i upadkach oraz o podobieństwie himalaizmu do działalność w biznesie. Wiele wspaniałych wrażeń przeplatać się będzie z poradami jak zwyciężać na Dachu Świata oraz w życiu zawodowym i prywatnym.

Monika Witkowska – himalaistka, żeglarka i pisarka. Odwiedziła około 180 krajów świata, zdobyła Koronę Ziemi (najwyższe szczyty wszystkich kontynentów) i trzy ośmiotysięczniki (Mount Everest, Manaslu i Lhotse), dwukrotnie opłynęła Przylądek Horn, przeżeglowała przez Pacyfik i Atlantyk oraz pokonała Przejście Północno-Zachodnie (szlak żeglarski pomiędzy Grenlandią a Alaską). Na wyprawach spędza większość życia, a rezultatem pasji Moniki są książki, w których stara się przekazać wiele różnych ciekawostek i informacji.

Wydarzenie odbędzie się 15 września 2021 r. o godz. 13.00 podczas targów Festiwal Marketingu, w EXPO XXI Warszawa (ul. Prądzyńskiego 12/14), Sala C, I piętro. Wstęp na wydarzenie jest wolny.