Kompleksowa oferta Raster na Festiwalu Marketingu i Druku

0

Firma Raster od ponad 20 lat działa na rynku poligrafii i reklamy. Odbiorcami jej produktów są klienci końcowi i agencje reklamowe z ponad 50 krajów.

W przeciwieństwie do typowych producentów Raster nie ogranicza swojej działalności do wąskiej specjalizacji. Nowoczesne technologie i park maszynowy, jakim dysponuje, pozwoliły firmie na stworzenie szerokiej oferty, w której każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
Firma Raster jest producentem: naklejek wypukłych pokrywanych żywicą, magnesów reklamowych, notesów magnetycznych, breloków, wydruków trójwymiarowych na folii soczewkowej, tatuaży, wydruków zapachowych,  i termoaktywnych oraz różnego rodzaju materiałów wspomagających sprzedaż (POS).
Szczególną uwagę klientów powinna przyciągnąć nowość w ofercie firmy – samoprzylepne emblematy MULTISTICK. Ich innowacyjność polega na zastosowaniu specjalnego kleju pozwalającego na wielokrotne przyklejanie i odklejanie do praktycznie dowolnego, czystego, nawet lekko chropowatego podłoża. Przy odklejaniu nie brudzą i nie pozostawiają śladów. Doskonale nadają się do stosowania na takich powierzchniach jak metal, tworzywa sztuczne, szkło, drewno, ceramika i skóra, a nawet bezpośrednio na ściany. Można
wykorzystywać je do produkcji drobnych gadżetów reklamowych jak i dużych plakatów informacyjnych.
Przy zastosowaniu emblematów MULTISTICK kampanie reklamowe realizowane w punktach sprzedaży detalicznej, centrach handlowych, aptekach czy środkach komunikacji są łatwiejsze i tańsze do przeprowadzenia. Wpływa na to szybkość montażu i demontażu, brak kosztów związanych z czyszczeniem czy myciem podłoża, możliwość ponownego wykorzystania w innym miejscu. Emblematy MULTISTICK doskonale sprawdzają się jako inserty reklamowe i materiały POS. Jako producent możemy zaproponować atrakcyjne ceny, krótkie terminy, kreatywność i dużą elastyczność przy realizacji  zamówień.
Raster służy pełną pomocą  w opracowaniu nowych wzorów i wdrażaniu nietypowych pomysłów oferując bezpłatne wsparcie projektowo-graficzne. W celu uzyskania  dodatkowych informacji, ofert cenowych  dział marketingu Raster służy pomocą.