Kompleksowa oferta

0

SOLUTION – rozwiązania dla fotografów wśród drukarzy i drukarzy wśród fotografów, zaprezentuje na Festiwalu Druku firma Falter.

Branża fotograficzna i druku reklamowego jeszcze nigdy nie były tak blisko siebie jak są dzisiaj. Można nawet już mówić o połączniu tych dwóch dziedzin, tak jak połączył się aparat fotograficzny z telefonem komórkowym.

 

Firma Falter działająca od ponad 25 lat zaopatruje coraz więcej drukarni działających na rynku fotograficznym, oferujące swoim klientom wydruki zdjęć oraz zakłady fotograficzne, które między innymi oferują swoim klientom usługi drukarskie.

 

Na stoisku podczas Festiwalu Druku, będzie można zapoznać się z serią tuszy Solution do druku inkjetowego oraz eco-solwentowego. Zależnie od potrzeb klient ma do wyboru tusze pigmentowe PREMIUM dedykowane do trwałych wysokiej jakości zdjęć lub tusze barwnikowe DYE do druku zdjęć reklamowych. Wszystkie tusze dostępne są w kartrydżach jednego lub wielokrotnego użytku jak również w butelkach

 

Drugi ważny temat który będzie poruszany podczas targów, to dobór odpowiedniego podłoża. Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z nową serią papierów Solution Fine Art, zobaczyć różnicę między papierami mikroporowymi, a pęczniejącymi oraz porównać jakie efekty wywołują różne powierzchnie papierów czy płócien na klimat zdjęcia.

 

Jako przedstawiciel Mitsubishi Electric firma Falter pokaże także drukarkę termosublimacyjną oraz urządzenie produkujące fotoksiążki – Pocketbook. Jak już sama nazwa wskazuje książeczki po złożeniu świetnie pasują do kieszeni. Urządzenie w przeciągu 5 minut drukuje i klei całą książeczkę, która może zawierać aż do 30 stron. Wybrane zdjęcia do druku można przekazać bezpośrednio z telefonu komórkowego, za pomocą karty pamięci, pendriva lub oczywiście via internet pobrać ze swojego profilu Facebook, Twitter lub Picasso.

 

www.falter.pl