Konferencja Etykiety.pl Etigraf na FestiwalMarketingu.pl

0

Paleta wydarzeń towarzyszącym targom reklamy i poligrafii reklamowej została wzbogacona o kolejną pozycję – konferencję szkoleniową „Co mówi twoje opakowanie?”

Na konkurencyjnym rynku coraz trudniej zwrócić uwagę konsumentów na swój produkt. Etykieta i opakowanie pełni w tym ogromną rolę – ponad 70% decyzji zakupowych podejmowanych jest bowiem przy półce!

Spółka postanowiła zorganizować bezpłatną konferencję szkoleniową, po to by przekonać konsumentów do wyboru własnej marki; Atrakcyjnej i skutecznej etykiety, która musi spełniać szereg istotnych warunków, nie tylko estetycznych, ale także komunikujących wartość marki dla konsumenta.

Zaproszeni prelegenci przedstawią zagadnienia związane z kreacją i drukiem etykiet, które wspierają sprzedaż i budują marki.

– Na konferencję zapraszamy przedstawicieli marketingu, sprzedaży i zarządu firm, szczególnie z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, reprezentujących bardzo różne branże: spożywczą, kosmetyczną, chemiczną,  i inne, dla których opakowanie pełni główną rolę budowania świadomości i wizerunku marek ich produktów. Chcemy im pokazać szerszy aspekt znaczenia wiedzy na temat trendów, dobrego designu, technologii druku czy strategii marki w tworzeniu etykiety i opakowania dla budowania bardziej konkurencyjnej pozycji na rynku – wyjaśnia Iwona Studzińska, dyrektor handlowy Etykiety.pl Etigraf Sp. z o.o.

Spółka zaprasza na bezpłatną konferencję 7 września, o godz.10, sala B w EXPO XXI Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12.

Wydarzenie odbędzie się w trakcie pierwszego dnia trwania 8. edycji targów reklamy.

– FestiwalMarketingu.pl, stwarza do takiej prezentacji adekwatną tematykę, atmosferę i przestrzeń – dodaje Iwona Studzińska.

Szczegółowy program konferencji można znaleźć: TUTAJ

OOH magazine jest patronem medialnym konferencji.

Bezpłatne zgłoszenia udziału do dnia 26 sierpnia na www.etykiety.pl