Konferencja Marketing MIX podczas FestiwalMarketingu.pl

0
Plansza_800x600
Paweł Tkaczyk, Natalia Hatalska, Alicja Cybulska, Marcin Gieracz i inni wybitni specjaliści marketingu będą prelegentami wrześniowej konferencji: „Marketing MIX dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej”. Jej uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję wysłuchania prelekcji ekspertów pracujących na co dzień z czołowymi firmami z wyżej wymienionych branż.

 

Celem spotkania jest zaprezentowanie najnowszych trendów w tworzeniu strategii reklamowych, brandingu oraz kreowaniu i realizacji kampanii marketingowych w tych strategicznych branżach. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli, kierowników działów marketingu, producentów oraz dystrybutorów produktów kosmetycznych  i farmaceutycznych.

Tematyka Marketing MIX oscylować będzie wokół takich zagadnień jak komunikacja marki, wygląd sklepów przyszłości, kreatywnych rozwiązań marketingowych, przyszłości opakowań kosmetyków i leków.

Konferencja będzie także doskonałą okazją do przeprowadzenia indywidualnych spotkań biznesowych w komfortowych warunkach, okazją do wymiany doświadczeń i opinii zawodowych z ponad setką uczestników reprezentujących działy marketingu i sprzedaży w czołowych firmach kosmetycznych i farmaceutycznych. Uczestnicy poznają najlepsze przykłady kampanii marketingowych i kreatywne case study oraz otrzymają praktyczne narzędzia marketingowe.

Konferencja odbędzie się 8 września 2016 r., w EXPO XXI Warszawa, podczas targów reklamy FestiwalMarketingu.pl. Rejestracja, program oraz inne informacje znajdują się tutaj: www.marketingmix.com.pl

Organizatorem konferencji jest OOH magazine. Członkowie PIAP mogą liczyć na 20% zniżki na udział w konferencji.

www.festiwalmarketingu.pl