Konferencja „PACK TRENDS – Trendy na rynku opakowań kartonowych”

0

11 września 2014 r. w Warszawie odbędzie się konferencja „PACK TRENDS – Trendy na rynku opakowań kartonowych”. Spotkanie organizowane jest w ramach Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań, które odbędzie się w Centrum Expo XXI.

Event dedykowany jest przedstawicielom agencji reklamowych oraz pracownikom działów marketingu. Celem konferencji jest propagowanie innowacyjnych trendów dostępnych na rynku opakowań kartonowych oraz prezentacja najbardziej interesujących wdrożeń.
Zaproszeni eksperci zaprezentują rozwiązania sprawdzające się w ich codziennej pracy. Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość dyskusji i wymiany poglądów na temat dostępnych rozwiązań.

Na stronie Festiwalu na bieżąco będą pojawiać się informacje na temat programu spotkania i prelegentów.
Firmy zainteresowane prelekcja oraz promocją podczas konferencji proszone są o kontakt z organizatorem: redakcja@oohmagazine.pl

Partnerem Platynowym wydarzenia jest International Paper / ALASKA PLUS, a Złotymi Partnerami wydarzenia zostały firmy: Pelc & Partners, Czteryczwarte Brand Design, DRUKARNIA MULTIPRESS, „KURSOR” Horodeńscy oraz PAPYRUS.