Konkurs na projekt linii gadżetów promocyjnych Miasta Bydgoszczy

0

Miasto Bydgoszcz ogłosiło konkurs na projekt linii gadżetów promocyjnych miasta. Prace konkursowe można nadsyłać do 28 lutego 2020 roku. Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową.

Konkurs ma charakter ogólnopolski i otwarty. Jego przedmiotem jest zaprojektowanie linii gadżetów, które będą w interesujący sposób promowały nasze miasto. Projekt powinien składać się z minimum trzech rodzajów gadżetów.

Jak czytamy na portalu bydgoszcz.pl, w konkursie organizator stawia na oryginalność, funkcjonalność oraz ekologiczny charakter materiałów promocyjnych. Nadesłane projekty powinny być projektami autorskimi, oryginalnymi w formie, ale realnymi do realizacji oraz o użytkowym charakterze. Nie jest wymagana specyfikacja techniczna projektowanych przedmiotów. Każdy gadżet musi zawierać logotyp Bydgoszczy.

Autor zwycięskiej koncepcji otrzyma nagrodę finansową w kwocie 2000 złotych brutto.

Prace konkursowe należy składać do 28 lutego 2020 r. Projekt prosimy złożyć osobiście lub przesłać do siedziby Urzędu Miasta Bydgoszczy. Szczegóły dostępne są w Regulaminie Konkursu. Prace konkursowe zostaną poddane ocenie komisji, której skład zostanie powołany przez Prezydenta Miasta. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 13 marca 2020 r.

Źródło: Oficjalny Serwis Bydgoszczy