Kreatywne projekty GOOD SHAPE po raz pierwszy w w Strefie EVENT MIX targów reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Firma, która powstała w marcu przedstawi na FestiwalMarketingu.pl pełną paletę projektowania stoisk, mebli wystawienniczych oraz innych projektów dla branży reklamowo-eventowej.

W skład zespołu GOOD SHAPE wchodzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Pozwala to na realizację powierzonych zleceń na najwyższym poziomie z wykorzystaniem najlepszych technologii dostępnych na rynku.

Fot. Stoisko firmy POLSTAR.

Zakres działalności GOOD SHAPE jest bardzo szeroki.

Firma zajmuje się:

– projektowaniem i wizualizowaniem stoisk i mebli wystawienniczych, scenografii, pokazów mody, wystaw oraz ekspozycji muzealnych,

– produkcja stoisk i mebli wystawienniczych, scenografii, pokazów mody, ekspozycji, także muzealnych,

– druk wielkoformatowy w technologii LATEX i UV na wszelkich dostępnych materiałach reklamowych.

By bliżej zapoznać się z kompleksową ofertą GOOD SHAPE należy odwiedzić stoisko E16 w Strefie EVENT MIX.

– Podczas targów, przede wszystkim chcemy poinformować branżę o naszym istnieniu oraz zaprezentować to, co udało nam się osiągnąć w tym krótkim czasie naszego istnienia. Liczymy również na nawiązanie nowych kontraktów, a wiemy z indywidualnego doświadczenia, że na Festiwalu nie jest o to trudno – podkreśla Marcin Kaptacz z GOOD SHAPE.

Fot. Konferencja Havas Media Group Conference.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana III edycja konferencji EVENT MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 12 września br.

Tematem wiodącym konferencji jest „Rewolucja w eventach”.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: