Krzysztof Materna wśród prelegentów konferencji EVENT MIX

0

Jednym z prelegentów II edycji konferencji EVENT MIX będzie człowiek-orkiestra – Krzysztof Materna. 

– Chciałbym opowiedzieć, kierując się własnym doświadczeniem, kto w przysłowiowych eventach odpowiada za kreację. Czy robią to osoby upoważnione zawodowo, czy też to co obserwujemy jest wypadkową kompromisu między agencją eventową, działem marketingu zleceniodawcy i gustem prezesa. Gdzie w tym trójkącie jest miejsce na obecność zawodowców, czy są w ogóle potrzebni, i jak są przez zleceniodawcę traktowani? O tym opowiem podczas wrześniowej konferencji EVENT MIX – mówi Krzysztof Materna.

Krzysztof Materna – Reżyser, aktor, felietonista, satyryk, producent i współzałożyciel MM Communications. Jest współtwórcą takich programów z lat 1970-tych jak Spotkania z balladą i 60 minut na godzinę. W latach 80. i 90. wspólnie z Wojciechem Mannem był autorem i prowadził kultowe produkcje Telewizji Polskiej pt. Za chwilę dalszy ciąg programu i MdM. Był reżyserem oraz dyrektorem artystycznym koncertów na festiwalach w Opolu i Sopocie. W ostatnich latach artysta współpracował w roli producenta bądź reżysera z takimi twórcami jak Piotr Uklański, Paweł Althamer, Mirosław Bałka, Leszek Możdżer i Peter Coffin. W latach 2009 – 2016 Krzysztof Materna był dyrektorem artystycznym gdańskiego festiwalu Solidarity of Arts. Jest również reżyserem Koncertu Inauguracyjnego Polskiej Prezydencji w Radzie UE pt. Tu Warszawa (2011).

Konferencja EVENT MIX odbędzie sie 13 września w ramach targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa. To największe tego typu wydarzenie w drugiej połowie roku.

Sponsor platynowy konferencji – Hotel Windsor

Partnerzy strategiczni – EXPO XXI WarszawaFiesta CateringTSE

Patron Branżowy – SBE

Patroni Medialni – OOH event!OOH magazineMICE PolandMeetingPlanner.plstrefaMICE.plKREATORZY.euMojeKonferencje.plSaleBiznesowe.plMiejscaKonferencyjne.plTHINK MICEeventmenagment Polska

Partnerzy – Forum EventialConfetti SystemGastro MagicM-DUO modelsEventroomColors of DesignBZZYK BANDAnna FilipowskaIce evolution

Partnerzy techniczni – TMSSSilent Sound#TAG