Kultowe produkty firmy Piatnik na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Austriacka firma o prawie 200-letniej historii, po raz pierwszy zaprezentuje swoje eleganckie i luksusowe produkty na FestiwalMarketingu.pl.

Piatnik jest wiedeńską firmą rodzinną założoną w 1824 roku, silnie kojarzoną z najwyższą jakością i tradycją. Od 6 pokoleń firma jest prowadzona przez członków familii Piatnik. Sztuka wytwarzania kart była przekazywana przez dziesięciolecia, poczynając od tradycyjnego ręcznego malowania kart, aż do dzisiejszej wysoce zmechanizowanej produkcji. Marka Piatnik jest kojarzona z produktami z górnej półki.

W ofercie można znaleźć ponad 400 wzorów doskonałej jakości kart do gry, 100 gier planszowych (w tym europejskie bestsellery takie jak seria Activity, seria Tik Tak Bum, Honeycombs-Plastry Miodu, Digit), ekologiczne klocki Bioblo, zestawy edukacyjne STEM, ponad 100 wzorów puzzli oraz przeróżne akcesoria. Piatnik jest jednym z czołowych europejskich dostawców kart do gry i gier planszowych, produkty tej marki są dostępne w ponad siedemdziesięciu krajach.

Karty, zarówno te klasyczne, tematyczne, jak i drukowane na zlecenie, doskonale sprawdzają się jako luksusowe upominki. Z kolei gry planszowe – od edukacyjnych gier dla dzieci po angażujące gry dla dorosłych, doskonale nadają się dla rodzin. Wciągająca rozgrywka i proste zasady sprawiają, że są doceniane przez bardzo szeroką grupę odbiorców.

– Mamy niesamowitą historię i produkty. Ludzie często widząc nasze klasyczne karty wzruszają się, bo takimi właśnie grali z dziadkiem lub babcią kilkadziesiąt lat temu. W latach 70. i 80. produkty Piatnika były dostępne wyłącznie w Pewexach! Nasze gry są mądre, wciągające i przemyślane. Kiedy pokazujemy na targach gry logiczne, takie jak Honeycombs czy Digit, odwiedzający w każdym wieku mają problem z oderwaniem się od stolika. Mamy także kilkaset wzorów kart tematycznych i puzzli, więc można coś dopasować praktycznie do każdego eventu. Serdecznie zapraszamy do naszego stanowiska nr I13 – zachęca Łukasz Wilczyński z firmy Kluwi, dystrybutora marki Piatnik.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: