L-SHOP-TEAM startuje z  jesiennymi nowościami

admin_cyber
02 lut 2024

Liczne nowości na nadchodzącą zimniejszą porę roku stoją już w blokach startowych.  W ofercie 16 marek, ze 100 oferowanych przez L-Shop-Team, można odnaleźć atrakcyjne nowe produkty zebrane w specjalnym KATALOGU jesień/zima 2018, dostępnym na FestiwalMarketingu.pl.

Co nowego?

Marka PROMODORO uzupełnia gamę swojej odzieży o t-shirty, topy oraz koszulki z długim rękawem z metką odrywaną ułatwiającą rebranding. Również marka JHK może pochwalić się nowościami w koszulkach. TEEJAYS, STORMTECH I ELEVATE, na które czeka wielu wymagających  klientów, przekonują po raz kolejny dobrą ofertą kurtek, kamizelek ocieplanych. Natomiast marka REGATTA, oprócz kurtek i bezrekawników, oferuje jako nowości (pod nazwą Tactical Threads)  wytrzymałą odzież roboczą, buty robocze i bezpieczną odzież HI-VIS. Także marka RESULT błyszczy produktami HI-VIS. Obszar sportowy tym razem zabiera marka SPIRO. W markach: KARLOWSKY, CG WORKWEAR i EXNER  miłośnicy gastronomi mogą doszukać wielu nowościach,  w tym jeansowe kurtki i fartuchy kucharskie.  Czapki z daszkiem, czapki typu beanie, kapelusze w różnych kolorach i kształtach proponują marki BEECHFIELD i FLEXFIT.  Ofertę nowych tekstyliów frotte znaleźć można u marki BEAR DREAM. Radosna marka MBW uzupełnia swoją ofertę piskliwymi kaczkami, pluszowymi zwierzątkami oraz  figurkami antystresowymi…

Nowa marka na wyłączność

Od września w sprzedaży wyłącznie w L-Shop-Team  pojawia się nowa niemiecka marka miners mate. Pierwsza kolekcja marki urzeka 16 artykułami (koszulki, bluzy, polówki) w modnej, stonowanej kolorystyce  od czerni i bieli przez szarości do oliwkowego, granatu i burgundu, w modnym 2-tone-look lub kolorystyce heather.

Wszystko to razem stanowi dobry start do pracy, sportu i biznesu zarówno w słoneczne i deszczowe jesienne dni, a także w przygotowania do mroźnej zimy.

Katalog w wersji online: ZOBACZ TUTAJ.

L-SHOP-TEAM zaprasza do odwiedzenia stoiska D1 w czasie FestiwalMarketingu.pl

Targi odbędą się 12-13 września w EXPO XXI Warszawa.

Trwa bezpłatna rejestracja dla odwiedzających imprezę: ZOBACZ TUTAJ.