L-Shop-Team wystawcą na Festiwalu Marketingu i Druku

0

Do grona wystawców podczas Festiwalu Marketingu i Festiwalu Druku 2013 dołączyła firma L-Shop-Team. Oferta L-Shop-Team to nie tylko klasyczna odzież promocyjna, ale także sportowa, biznesowa i robocza.

To 75.000 możliwości wyboru, ponad 3.200 artykułów, a wszystko to na powierzchni logistycznej ponad 30.000 m². O obszerności i różnorodności oferty mogą przekonać się osobiście goście Festiwalu Marketingu, zabierając ze sobą aż 800 stronicowy katalog firmy.
Firma L-Shop-Team w swojej ofercie posiada wszystkie najważniejsze marki tekstyliów reklamowych –  aż 85 marek, w tym 53 z ich pełną ofertą. Są też marki, które wyróżniają ją na tle konkurencji. Chociażby marka Spalding, której są  wyłącznym dystrybutorem w trzech dyscyplinach: do biegania, piłki nożnej i fitnessu. Wśród produktów wyszukać można na przykład kolekcje znanej marki Levi’s.
W tak bogatej ofercie znaleźć można z pewnością to, czego się szuka. L-Shop-Team w swoim sklepie online oferuje od bielizny i koszulek  po kurtki zimowe, wszystko nadające się do znakowania. Oprócz odzież proponuje również bogatą ofertę ręczników, różnego typu toreb, teczek i  plecaków.
Klientami są przede wszystkim zawodowi sprzedawcy detaliczni specjalizujący się w tekstyliach  reklamowych, sportowych i biznesowych, a także firmy zajmujące się uszlachetnianiem odzieży, jak drukarnie tekstylne czy hafciarnie.
L-SHOP-TEAM to  ponad 30 lat doświadczeń na rynku tekstyliów, to jeden z najbardziej znaczących dystrybutorów w branży reklamowej, to własne centrum magazynowo- logistyczne w Dortmundzie, to firma z wieloma wyróżnieniami i nagrodami na swoim koncie. – To przede wszystkim serdeczni i otwarci ludzie – dodaje z uśmiechem Miroslaw Lukoscheck, prezes L-Shop-Team Polska Sp. z. o.o.