Niebanalne struktury z lakierem wybiórczym UV 3D od Wielkareklama.eu

0
Wielkareklama

“Stwórz niebanalną strukturę na papierze z lakierem wybiórczym UV 3D!” – to motyw przewodni, który będzie towarzyszył firmie wielkareklama.eu na wrześniowym Festiwalu Marketingu.

Lakier punktowy UV 3D, to nic innego jak sposób uszlachetniania wydruków, który w firmie Wielkareklama.eu można wykonać już od jednego arkusza. – Chcemy poszerzyć wyobraźnie klientów i pokazać, że połączenie druku i lakieru 3D pozwala na stworzenie dowolnej, niesztampowej, miłej dla oka struktury na papierze. Dzięki modyfikacjom grubości nakładanego lakieru, uzyskanie trójwymiarowości jest niezwykle proste. Mówimy nie płaskim wydrukom! Chcemy, aby produkty naszych klientów były wyjątkowe i wyróżniały się na tle innych – mówi Grzegorz Ciosek, dyrektor firmy. 

Wielka ReklamaWielka Reklama

– Warto wspomnieć również o naszej innowacyjnej maszynie UV z lakierem wybiórczym 3D, która pozwala na stworzenie oryginalnych wydruków na każdym materiale płaskim do grubości 10 cm i polu roboczym 320×200 cm. Technologia ta pozwala nam na drukowanie obrazów, tablic, płyt meblarskich, szkła oraz wielu innych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta – podsumowuje Natalia Ciosek, dyrektor firmy.

Wielka Reklama Wielka Reklama

Wielkareklama.eu oferuje ponadto różnego rodzaju wydruki cyfrowe, offsetowe,  kasetony i litery świetlne, a od pewnego czasu, kierując się chęcią dotarcia do klienta indywidualnego, firma rozpoczęła prowadzenie sklepów internetowych z fototapetami, plakatami oraz obrazami. Można je znaleźć pod wymienionymi adresami: www.tapetownia.com, www.posterownia.com, www.obrazownia.com.

Festiwal Marketingu odbędzie się w dniach 14-15 września 2022 roku w EXPO XXI Warszawa. Wielkareklama.eu zaprezentuje swoje produkty na stoisku C13.

Pełna lista wystawców TUTAJ.