Lanyard.PRO na wrześniowych targach z „Kołem Fortuny” dla zwiedzających

0

Lanyard.PRO to firma z prawie 20-letnim doświadczeniem w branży reklamowej. Już we wrześniu z ich ofertą będzie można się zapoznać podczas targów Festiwal Marketingu. Znaleźć ich będzie można na stoisku G4 w EXPO XXI Warszawa.

W ofercie firmy można znaleźć smycze, breloki, leżaki, bandany, chusteczki i wiele innych artykułów z indywidualnym projektem. To świetny pomysł na rozpowszechnienie wizerunku wśród klientów.

– Jesteśmy specjalistami od smyczy z nadrukiem. Dzięki nam klienci mogą w ciekawy sposób promować swoją firmę. W naszym asortymencie znaleźć można wiele interesujących produktów, które pomogą w rozwijaniu oraz promowaniu działalności. Już niedługo będzie można osobiście się z nami spotkać na Festiwalu Marketingu. Zaprezentujemy najciekawsze produkty z naszej oferty. W tym hity takie jak: smycze głęboko tkane nylonowe, szaliki czy pokrowce na walizki, które idealnie sprawdzają się w podróży. Co więcej, zachęcamy do wypróbowania swojego szczęścia w „Kole Fortuny”. Wystarczy zakręcić kołem, by zdobyć rabat – mówi Henryk Surdej, CEO Lanyard.PRO.

Trwa bezpłatna rejestracja na targi TUTAJ.