LCK z biznesową energią z serca Lubelszczyzny ponownie w Strefie EVENT MIX

0

Lubelskie Centrum Konferencyjne jest nowoczesną przestrzenią spełniającą najwyższe standardy związane z organizacją różnego typu wydarzeń. Jest miejscem powstałym w odpowiedzi na potrzeby branży spotkań i uczestników konferencji, kongresów, sympozjów, eventów, targów i innych spotkań biznesowych. Z wyjątkową ofertą obiektu będzie się można zapoznać na targach FestiwalMarketingu.pl.

Budynek jest wielofunkcyjny, prestiżowy i innowacyjny. Jest podziwiany jako dzieło nowatorskich idei i śmiałych wizji, które zmieniają polską architekturę. Dzięki swojej lokalizacji (w centrum miasta) i najwyższym standardom technologicznym i energetycznym (budynek zaprojektowano z wykorzystaniem rozwiązań technicznych zrównoważonego rozwoju i ograniczenia zużycia energii) oraz pełnemu przystosowaniu dla osób niepełnosprawnych – wpisuje się w ideę szeroko pojętego CSR.

LCK kreuje projekty autorskie. Ich flagowym przykładem są dwie edycje „Site Inspection dla biznesu”, współorganizacja „Lubelskiego Festiwalu Nauki” oraz gali „Business Excellence”, inicjatywa „Kontynenty – Spotkaj podróżników” czy cykl spotkań o nazwie „Zasmakuj lubelskiej konferencji”, mający na celu integrację miejscowej branży oraz współpracę w pozyskiwaniu wydarzeń dla całego województwa. LCK angażuje się też w inicjatywy o wymiarze społecznym, takie jak Poland Business Run.

Lubelskie Centrum Konferencyjne ponownie pojawi się na wrześniowych targach w roli wystawcy.

– Uczestniczymy w tegorocznych targach licząc na nawiązanie współpracy z agencjami eventowymi, PCO oraz organizatorami wydarzeń biznesowych z całej Polski. Naszą obecnością chcemy ponadto zasygnalizować branży coraz lepszą dostępność komunikacyjną Lublina: loty Warszawa-Lublin od września 2018 r. oraz, już prawie w całości oddana do użytku trasa S17, są istotnym czynnikiem przy wyborze destynacji dla wydarzenia  – mówi Mateusz Górski, kierownik marketingu i sprzedaży LCK.

Obiekt zaprasza na stoisko I18A w Strefie EVENT MIX.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana IV edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi.

Poniżej relacja z edycji 2018: