Leżaki od Spólnota w Strefie EVENT MIX targów reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Jeden z największych dostawców leżaków i sanek drewnianych na europejskim rynku po raz kolejny zaprezentuje się na wrześniowych targach reklamy.

Spólnota Drzewna Spółdzielnia Pracy od ponad sześćdziesięciu lat specjalizuje się nieprzerwanie w produkcji wyrobów z drewna litego. Przed okresem letnim produkuje meble ogrodowo-campingowe, przede wszystkim leżaki, fotele, krzesła i stoły, a przed okresem zimowym sanki i inne akcesoria.

Od kilku lat zajmuje się również realizacją nadruków wielokolorowych (np. logo) na swoich wyrobach, które są wykonywane według indywidualnych życzeń odbiorców. Firma miesięcznie produkuje ok. 25 000 leżaków lub 18 000 sanek. Blisko 90% produkcji idzie na eksport.

– Odpowiadając na wyzwania współczesności, obficie czerpiemy z doświadczeń opartych na tradycji. Nasze wyroby, produkowane z surowców naturalnych, są przyjazne dla środowiska, a przez to atrakcyjne dla odbiorców na wszystkich kontynentach. Tajemnica naszego sukcesu polega a dostarczaniu wyrobów solidnie wykonanych, dotrzymywaniu terminów i rozsądnym kształtowaniu cen – mówi Grzegorz Trzciński, Przewodniczący Zarządu Spólnota.

Spólnota zaprasza do odwiedzenia na targach stoiska A24 w Strefie EVENT MIX.

–  Do udziału w tej imprezie skłoniła nas możliwość pozyskania nowych kontrahentów na nasze wyroby – podkreśla Grzegorz Trzciński.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Bezpłatna rejestracja na targi: ZOBACZ TUTAJ.