LFP Industrial Solutions z pełnym portfolio na FestiwalMarketingu.pl

admin_cyber
02 lut 2024

Lfp Industrial Solutions po raz kolejny zaprezentuje się na targach reklamy w Warszawie. Na stoisku firmy (D15) będzie prezentowany szeroki wachlarz możliwości zastosowania druku w marketingu.

Odwiedzający będą mogli zapoznać się z nowymi rozwiązaniami maszyny drukującej MassiVit 1800 Pro, która oferuje zwiększoną wydajność i elastyczność. Jej nowa rozdzielczość Mega Quality łączy w sobie siłę i jakość, dzięki której operatorzy mogą predefiniować zmienne rozdzielczości w celu uzyskania oszczędności. Pionier wielkoformatowych rozwiązań do druku 3D zainteresuje wszystkich z sektora reklamy, handlu detalicznego czy też komunikacji wizualnej dzięki przyciągającym wzrok oznakowaniom 3D, soft signage 2D+3D, POS czy rekwizytom. Wszystkie rozwiązania pozwalają na uzyskanie przewagi konkurencyjnej i generowania nowych źródeł przychodów dla producentów.

Wizytujący stoisko LFP Industrial Solutions będą mogli zapoznać się z rozszerzoną platformę P5, która jest w wyposażona w najwyższym standardzie elastyczności i wszechstronności, dzięki czemu została zdefiniowana w klasie druku hybrydowego. Nowe maszyny drukujące P5 350 i 210 wyposażone są w oprogramowania Durst z nowymi funkcjami. Rozwiązanie systemowe oferuje także niespotykaną przejrzystość we wszystkich procesach, umożliwiając zapytania o status, planowanie produkcji i środki zapobiegawcze. Idealne wykorzystanie pojemności i stała dostępność sprawiają, że P5 jest nowym punktem odniesienia w druku wielkoformatowym.

Renomowany dystrybutor LFP Industrial Solutions będzie również przedstawiał możliwości nowej modułowej maszyny do cyfrowego druku etykiet Tau RSCi z szerokością druku od 330, 420 aż do 508 mm, a to wszystko w połączeniu z jeszcze wyższą prędkością drukowania aż do 100 metrów na minutę!

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Link do bezpłatnej rejestracji: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: