Liczni zwiedzający z zagranicy odwiedzą nasze targi

admin_cyber
02 lut 2024

Codziennie Redakcja OOH magazine pieczołowicie weryfikuje każdą rejestrację na targi Festiwal Marketingu i Druku. Wśród odwiedzających największą wrześniową imprezę targową w Stolicy będzie można spotkać zauważalną reprezentację gości z zagranicy.

W tym roku organizatorzy połączyli siły z przedstawicielami Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations. Na zwiedzających czeka ponad 300 wystawców i liczne wydarzenia dodatkowe.

Największe w tym roku targi branży reklamowej to kompleksowa oferta dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży reklamy i druku. Inspiracje znajdą tutaj zarówno poszukujący gadżetowych nowości, materiałów POS, poligrafii reklamowej, eventowych, a także opakowań. Połączenie dwóch dużych imprez, których oferta jest komplementarna skutkuje największymi targami branżowymi w tym roku.

Zagraniczni goście przyjadą z: Czech, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Słowacji, Niemiec, ale nie tylko, zarejestrowali się także goście z Hiszpanii, Portugalia, Włoch, Finlandii, Norwegii, Estonii, Francji, Rosji, Wielkiej Brytanii i wiele innych. Impreza przybiera charakter międzynarodowy.

Zagraniczni zwiedzający zapytani o udział w wydarzeniu piszą:

– Odwiedzając targi poszukujemy nowych partnerów do dystrybucji upominków firmowych, nowości rynkowych, ciekawych pomysłów na prezent. Nasza praktyka pokazała, że ​​po targach wracamy z gronem nowych dobrych kontaktów, z którymi chętnie kontynuujemy współpracę. Również nowe pomysły na prezenty są naprawdę inspirujące. Właśnie dlatego nie mogę się doczekać spotkania ze wszystkimi wystawcami – pisze Odeta Plakienė z Litwy.

– Na targi Festiwal Marketingu dostałem zaproszenie od partnera biznesowego z Polski. Zaciekawiła mnie i zarazem zaskoczyła ilość i różnorodność wystawców na tym wydarzeniu. Wydaje się, że będzie profesjonalnie i bardzo interesująco. Zapowiadają się fantastyczne targi – pisze Luis Santos z Portugalii.

Natomiast Stepan Matousek z Czech mówi – Przyjeżdżamy na targi Festiwal Marketingu żeby spotkać się z dostawcami gadżetów reklamowych i poszukać nowości. Nie możemy się już doczekać tych wszystkich inspirujących rozmów.

To będzie pierwsze tak duże wydarzenie w skali Europy z tak liczną grupą wystawców i odwiedzających.

Bezpłatna rejestracja na wydarzenie TUTAJ.

Targi odbędą się 15 i 16 września w EXPO XXI WARSZAWA ul. Prądzyńskiego 12-14, 5 min pieszo z dworca Zachodniego.