Loft Kulinarny z rzemieślniczymi zestawami prezentowymi na targach

0
Loft kulinarny

Loft Kulinarny, to miejsce spotkań wielu pasji i doświadczeń, gdzie łączą się ze sobą smak i sztuka. Gdzie w poszanowaniu natury powstają rzeczy piękne i ponadczasowe.

Produkty marki Loft Kulinarny – najwyższej jakości rzemieślnicze delikatesy i sztuka użytkowa tworzone są ręcznie we współpracy z najlepszymi mistrzami sztuki kulinarnej i rzemieślniczej.

Loft kulinarny

Z połączenia smaku i sztuki marka tworzy przepiękne zestawy prezentowe będące wyjątkową kompozycją delikatesów premium i produktów artystycznych. Każdy zestaw został dokładnie przemyślany i skomponowany tak, by zachwycać. Opakowania dla swoich produktów marka projektuje zapraszając artystów tworząc małe dzieła sztuki. Opakowanie na ciasteczka florentynki, a także obrus w wykonany z certyfikowanej organicznej bawełny, które zdobią pszczoły zaprojektowane przez artystkę Polę Dwurnik otrzymały tegoroczną nagrodę Must Have podczas Łódź Design Festiwal.

Loft kulinarny

Loft Kulinarny oferuje produkty projektowane i wykonywane przez polskich artystów i twórców, którzy swoimi umiejętnościami udowadniają, że to, co wykonywane ręcznie ma ogromną wartość.

Marka Loft Kulinarny zadebiutowała w bardzo trudnym czasie pandemii, ale to właśnie trudne okoliczności pozwoliły tak mocno wybrzmieć wszystkim wartościom marki:

W LOFT KULINARNY LICZY SIĘ DZIAŁANIE RAZEM

Loft Kulinarny łączy nie tylko smaki, ale przede wszystkim ludzi.

– Wierzymy, że łącząc nasze wspólne pasje możemy zrobić coś bardzo dobrego. Do współpracy zapraszamy rzemieślników, artystów i twórców, którzy kochają to, co robią – mówi Diana Dyba, Dyrektor Kreatywna marki Loft Kulinarny.

W LOFT KULINARNY NIC SIĘ NIE MARNUJE

Marka stawia na ekologię. Papiery stosowane do opakowań, etykiet, pudełek prezentowych pochodzą z recyklingu i są biodegradowalne. Marka wprowadziła eko folię wykonaną z kukurydzy do pakowania wielu swoich produktów.

– Produkujemy małe partie jedzenia, aby nic się nie marnowało. Tworzymy limitowane kolekcje rzemiosła, dla prawdziwych fanów tego, co unikatowe i wartościowe – dodaje Aleksandra Gąsiewska, Dyrektor Generalna marki Loft Kulinarny.

W LOFT KULINARNY NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSZCZOŁY

Marka poświęca pszczołom bardzo dużo miejsca podkreślając jak wiele my wszyscy zawdzięczamy tym niesamowitym owadom. Oddając hołd pszczołom marka uczestniczy w projekcie społecznym Zróbmy to razem dla Pszczół tworząc piękną kolekcję zaprojektowaną przez artystkę Polę Dwurnik. Część zysku z całej kolekcji przekazywana jest na rzecz ochrony i wsparcia pszczół.

Marka loftkulinarny.pl zaprasza do wejścia w świat smaku i sztuki. Swoją ofertę zaprezentuje podczas targów Festiwal Marketingu na stoisku A18.

Pełna lista wystawców TUTAJ.