Lubelskie Centrum Konferencyjne w strefie EVENT na FestiwalMarketingu.pl

0

Po raz pierwszy w gronie wystawców pojawi się Lubelskie Centrum Konferencyjne. Znajdujący się w centrum Lublina obiekt oferuje 11 nowoczesnych sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni i światowej klasy wyposażeniu. Największa sala wraz foyer liczy 500 m.kw. i może pomieścić do 400 osób. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z pokojów Business Centre, przestronnego atrium, czy tarasu widokowego znajdującego się na ostatniej kondygnacji budynku.

– Województwo Lubelskie w ostatnim czasie bardzo zaktywizowało swoją politykę w zakresie turystyki biznesowej. Jest to obecnie nie tylko atrakcyjna destynacja wypoczynkowa, przyciągająca turystów z całej Europy, ale również – co istotne dla przedstawicieli branży MICE – region odgrywa coraz większą rolę na rynku konferencyjno-targowym – mówi Radosław Dudziński dyrektor LCK.

Zaletą LCK jest nie tylko bliskość lotniska, dobre połączenia drogowe i kolejowe z Warszawy, ale także prestiżowa lokalizacja obiektu w centralnym punkcie miasta, w sąsiedztwie najstarszego miejskiego parku – Ogrodu Saskiego i zaledwie 10min. od Starego Miasta.

– Udział w targach FestiwalMarketingu.pl to dla Lubelskiego Centrum Konferencyjnego nie tylko szansa aby jeszcze lepiej poznać branżę, ale również świetna okazja do zaprezentowania uczestnikom targów oferty LCK i regionu wraz z całym arsenałem możliwości, atrakcji i pozytywnej energii płynącej z samego serca Lubelszczyzny. Liczymy na ciekawe spotkania owocujące  długofalową współpracą – wyjaśnia Radosław Dudziński Dyrektor LCK.

Lubelskie Centrum Konferencyjne wzbogaci wciąż rozrastający się sektor EVENT na targach reklamy. Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska G17.

LCK jest również partnerem konferencji Event MIX.

Targi reklamy odbędą się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Bezpłatna rejestracja na targi: TUTAJ.

Rejestracja online do 5 września.

www.lcklubelskie.pl