Magic To Go w strefie EVENT na FestiwalMarketingu.pl

0

Po raz pierwszy w gronie wystawców pojawi się Magic To Go – firma, której technologia umożliwia osadzanie wirtualnych obiektów w realnym świecie poprzez rozszerzoną i wirtualną rzeczywistość. Te innowacyjne narzędzia dedykowane są dla przemysłu spotkań, reklamy oraz marketingu.

Magic To Go dostarcza unikalne rozwiązania dla branży eventowej bazujące na najnowszych technologiach – wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, rozpoznawaniu gestów oraz multitouch. Dają one możliwość zespolenia przestrzeni rzeczywistej z wirtualną, a generowane są w taki sposób aby ‘zanurzyć’ użytkownika w cyfrowym, świecie. Produkty Magic To Go są zaprojektowane tak by angażować, wywoływać uśmiech i na długo pozostawać w pamięci odwiedzjących.

Oferujemy instalacje czasowe dla takich wydarzeń jak: konferencje, targi, czy eventy korporacyjne, jak i stałe, które idealnie sprawdzą się w galerii handlowej, parku rozrywki, uczelni, hotelu, a nawet w muzeum.  Technologie dostarczane przez Magic To Go dają niespotykane dotąd możliwości prezentacji produktów i usług oraz kreowania komunikatów promocyjnych.

– Rozszerz swoje doświadczenie poprzez prawdziwe fizyczne odczucia. Zanurz się w niesamowity świat, który specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy i… zabierz w tą podróż swoich klientów! –  zachęca Bartek Okołowicz, New Business Manager w firmie Magic To Go.

Magic To Go wzbogaci wciąż rozrastający się sektor EVENT na targach reklamy. Firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska H13A.

Targi reklamy FestiwalMarketingu.pl odbędą się 7-8 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

www.lemonorange.pl