MAGNA Sweets teraz również w Polsce

0
zejmosiatecki

Firma Żejmo & Siatecki s.c. zawarła porozumienie o bliskiej współpracy z niemiecką firmą MAGNA sweets GmbH. W związku z tym Żejmo & Siatecki przejmuje całą działalność dystrybucyjno-sprzedażową firmy MAGNA Sweets GmbH jako wyłączny partner handlowy na terenie Polski i krajów Europy Wschodniej. 

Dzięki temu porozumieniu nastąpi wyraźne wzmocnienie obecności produktów MAGNA Sweets GmbH na rynku wschodnioeuropejskim. Jednocześnie asortyment firmy Żejmo & Siatecki zostanie uzupełniony o nowe ciekawe produkty, częściowo dotychczas nieistniejące na polskim rynku reklamowym.

MAGNA sweets GmbH z siedzibą w Moorenweis pod Monachium to jedna z wiodących europejskich firm w branży słodyczy reklamowych, wyspecjalizowana w produkcji szerokiej gamy indywidualizowanych opakowań oraz w odpowiednim konfekcjonowaniu najróżniejszych słodyczy takich jak żelki, miętówki, cukierki, dropsy, gumy do żucia, lizaki, bakalie, czekolady, ciastka, zdrowe przekąski, a nawet cukier, keczup i musztarda. Oferowany asortyment jest bardzo szeroki i każdego roku uzupełniany o nowe innowacyjne propozycje. Znakomita część oferty to oryginalne produkty takich marek jak Mentos, Bahlsen, Chupa Chups, Seeberger, Lambertz, Fisherman’s Friend czy też Lindt.

Obie firmy cieszą się z zaplanowanej współpracy i mają nadzieję na intensywny rozwój oraz pozytywną reakcję obecnych jak i nowych klientów.

Firma Żejmo & Siatecki jest wystawcą tegorocznego FestiwalMarketingu.pl i PROMO SHOW.

Więcej informacji bezpośrednio u dystrybutora: office@zejmo-siatecki.com; tel. +48 531 549 312

www.zejmo-siatecki.com
www.promoshow.pl