MARKETING MIX – ruszyła rejestracja! Prezentujemy prelegentów oraz program konferencji

0

10 września podczas targów FestiwalMarketingu.pl w EXPO XXI Warszawa odbędzie się już VI edycja konferencji Marketing Mix. Wydarzenie skierowane jest do agencji reklamowych, marketingowych i PR oraz klientów końcowych pracujących w działach marketingu i PR.

W tym roku część merytoryczną opracowali wybitni specjaliści w dziedzinie komunikacji. Na uczestników czekają merytoryczne prelekcje Krzysztofa Sarneckiego, Agnieszki Stachurskiej, Moniki Boczek.

Agenda MARKETING MIX dostępna: TUTAJ.

Będzie ciekawie, profesjonalnie i inspirująco, organizatorzy gwarantują potężną dawkę wiedzy. A dla punktualnych – organizator przewidział niespodzianki.

Podczas konferencji tradycyjnie odbędzie się wręczenie nagród w konkursie POS STARS na najlepszy display reklamowy. Poprzedniego dnia jurorzy oddadzą swoje głosy na wszystkie zgłoszone realizacje. Będzie je można podziwiać w specjalnie do tego przygotowanej strefie POS STARS.

Dostępny jest również specjalny pakiet konferencyjny umożliwiający wejście na MARKETING MIX oraz EVENT MIX.

Bilety są dostępne na www.marketingmix.com.pl w zakładce REJESTRACJAIlość miejsc jest ograniczona!

Konferencja MARKETING MIX rozpoczyna się od 11:00. Organizator zachęca, aby uczestnicy konferencji przyjechali wcześniej, odwiedzili stoiska wystawców i napili się z nimi aromatycznej kawy.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: OOH magazine, OOH event!, Think Mice.

Partnerami strategicznymi są: Expo XXI Warszawa, Deli Catering.