Mercatone debiutuje na FestiwalMarketingu.pl

0

Producent i dystrybutor upominków reklamowych po raz pierwszy pokaże swoją ofertę na wrześniowych targach reklamy.

Mercatone, wcześniej PHU Motyl, została założona w 1988 roku i zaczynała jako producent długopisów. Przez ponad 20 lat firma zajmowała się importem różnego rodzaju artykułów promocyjnych, głównie długopisów oraz etui na gadżety.

Obecnie pod nową nazwą firma świadczy usługi nanoszenia nadruków oraz importuje breloki, długopisy i termometry reklamowe. Ogromną siłą rynkową Mercatone jest największy w Polsce wybór odzieży dla gastronomii.

Na FestiwalMarketingu.pl firma przygotowała szeroką paletę wzorów nadruków, odzieży dla gastronomii, breloków oraz długopisów.

– Powodem naszego uczestnictwa w targach jest chęć nawiązania nowych znajomości biznesowych. Firma nasza wielokrotnie uczestniczyła na tego typu imprezach w Polsce i za granicą, ale na Festiwalu będziemy po raz pierwszy. Liczymy na zwiększenie liczby nowych klientów – podkreśla Katarzyna Osmòlska z Mercatone.

Firma zaprasza do odwiedzenia stoiska G4B.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Link do bezpłatnej rejestracji: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: