Metsä Board platynowym sponsorem konferencji PACK TRENDS

0

O kwestii bezpieczeństwa w kontekście designu opakowań na konferencji PACK TRENDS mówić będzie firma Metsä Board, która jest jednocześnie platynowym sponsorem tego wydarzenia.

 

Tegoroczny temat przewodni konferencji to „NIEMI SPRZEDAWCY” – KREACJE I INNOWACJE W DRUKU OPAKOWAŃ I ETYKIET.

Metsä Board uczestnikom eventu przybliży temat: „Bezpieczeństwo vs. trendy w branży opakowaniowej”.

 

– Świat przyśpiesza. Zmiany stają się częścią procesów  jakich doświadczamy w pracy i życiu codziennym.  Dostosowując się do nich również możemy wyznaczać nowe kierunki oraz  trendy. Zasoby oraz naturalne surowce kurczą się dlatego istotne jest odpowiedzialne, mądre gospodarowanie się nimi.  Jest to  kluczowe dla dalszego zrównoważonego  rozwoju. Nowe techniki druku – druk cyfrowy –   wkraczają dając nowe możliwości usprawnienia procesów produkcyjnych – wyjaśnia tematykę prelekcji Piotr Orliński – Technical Service Manager Metsa Board.

 

Metsä Board jest jednym z wiodących europejskich producentów tektur z włókien pierwotnych, światowym wiądocym wytwórcą bielonych kraftlinerów powlekanych, oraz liczącym się dostawcą papieru. Własna sieć sprzedaży obsługuje właścicieli marek, drukarnie opakowaniowe, producentów opakowań z tektury falistej, drukarnie, hurtownie i dostawców materiałów biurowych.

 

Metsä Board dostarczają surowce o wysokich parametrach i jakości, które służą do produkcji opakowań zbiorczych i jednostkowych, wykonywania prac graficznych i zastosowań biurowych. Wraz ze swoimi klientami i partnerami Metsä Board opracowuje produkty i usługi przeznaczone do  wymagających zastosowań. Kartony oferowane przez firmę wykorzystywane są przede wszystkim do produkcji opakowań kosmetyków i artykułów medycznych, produktów spożywczych, papierosów i trwałych towarów konsumpcyjnych, a także do zastosowań graficznych. Papier znajduje zastosowanie przede wszystkim w biurach, a także przy produkcji tapet oraz w innych specjalistycznych zastosowaniach.

 

Konferencja PACK TRENDS odbędzie się podczas Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań, 10 września w warszawskiej Hali EXPO XXI.

 

Pełna agenda eventu TUTAJ

 

Bezpłatna rejestracja: packtrends@oohmagazine.pl

www.metsaboard.com