Mnumi: kompletny system zarządzania drukarnią internetową

0

Firma Mnumi, wystawca Festiwalu Druku, jest polskim producentem oprogramowania dla drukarni internetowych.

Rozwiązanie stworzone przez Mnumi powstało w drukarni internetowej więc hasło firmy „Znamy się na oprogramowaniu dla drukarni, sami jesteśmy drukarzami” jest jak najbardziej uzasadnione.
System Mnumi to kompletne rozwiązanie zarządzające zamówieniami od momentu ich przyjęcia za pośrednictwem strony internetowej, przez nadzór nad ich produkcją i pracownikami oraz obsługę masowej wysyłki, aż po windykację należności. System składa się z trzech podstawowych modułów:
Wizard, czyli tzw. edytor online, pozwala na przyjmowanie zamówień od klientów indywidualnych bezpośrednio na stronie internetowej. Albumy foto, kalendarze z własnymi zdjęciami, wizytówki – w edytorze online można zaprojektować i udostępnić klientom drukarni dowolną liczbę projektów do dowolnych produktów.
Sklep, przyjmujący zlecenia od klientów profesjonalnych czyli takich, którzy sami przygotowują swoje pliki. Funkcjonalności tego modułu pozwalają na zrobienie wyceny online nawet najbardziej zaawansowanych produktów poligraficznych, dodanie plików, wybranie dowolnej metody płatności, wznawianie archiwalnych prac
i znacznie więcej.
Panel, czyli serce całego systemu. To dzięki niemu, biuro obsługi klienta odpowiada klientom na każde pytanie związane ze statusem ich zlecenia bez konieczności wstawania od komputera, robi wycenę nawet bardzo zaawansowanej pracy jeszcze w trakcie rozmowy telefonicznej oraz wysyła emailem kalkulację. Panel powiadamia klientów o stanie realizacji ich zleceń wysyłając automatyczne SMSy i emaile, przechowuje historię współpracy, archiwalne pliki, projekty online a nawet zarządza płatnościami i wspomaga windykację należności.
Mnumi to kompletny system, niezbędny jeśli chcemy prowadzić nowoczesną drukarnię. Podczas Festiwalu Marketingu i Druku będzie można osobiście porozmawiać z twórcami, jak również użytkownikami tego unikatowego narzędzia.