motoREK debiutuje w gronie wystawców FestiwalMarketingu.pl

0

Na wrześniowych targach swój debiut targowy będzie miała marka motoREK – dostarczająca materiały reklamowe dla branży motoryzacyjnej.

Marka motoREK należy do agencji reklamowej MFN. Założeniem twórców marki, było stworzenie miejsca, gdzie przedsiębiorstwa z branży motoryzacyjnej będą mogły zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne materiały reklamowe.

Na przestrzeni czterech lat działalności MFN wyrosło na największego sprzedawcę ramek do tablic rejestracyjnych, nie będącego ich producentem w Polsce. Wieloletnia współpraca z producentami z polski i z zagranicy umożliwiła stworzenie korzystnej oferty dla agencji reklamowych.

– Podczas targów będzie można przyjrzeć się bliżej oferowanym ramkom do tablic, a prawdziwą gratką będą jedyne w swoim rodzaju ekskluzywne ramki 3D do tablic. Możliwe jest pokrywanie ich powierzchni kolorami chromowymi oraz łączenie z technologią doming.

Fakt, że postanowiliśmy przedstawić naszą ofertę podczas FestiwalMarketingu.pl wynika przede wszystkim z świadomości funkcjonowania rynku w Polsce. Wiemy, że dla agencji reklamowych, niespecjalizujących się w sprzedaży materiałów dla motoryzacji, nie ma korzystnej oferty na ramki do tablic bezpośrednio u producentów. U nas taką ofertę znajdzie każdy – dodaje Michaela Sergot, właściciel agencji MFN.

motoREK zaprasza do odwiedzenia na targach stoiska J18.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

www.motorek.com.pl