Najnowsza oferta GIFT STAR & Pro-USB na Festiwalu Marketingu 2013

0

Podczas Festiwalu Marketingu i Festiwalu Druku 2013, odbywającego się w hali EXPO XXI w Warszawie, firma GIFT STAR & Pro-USB zaprezentuje wszystkim uczestnikom imprezy swoją najnowszą ofertę.

– Jest nam niezmiernie miło, że dojdzie do ponownego spotkania najbardziej liczących się firm na rynku gadżetów reklamowych.Organizator targów gwarantuje wszystkim, którzy je odwiedzą, że oferta i poziom wystawców podczas tego wydarzenia będzie bardzo wysoki. Najbardziej podoba nam się to, że grupa zwiedzających będzie ściśle wyselekcjonawana, dzięki wcześniej prowadzonej pre-rejestracji. Unikamy w ten sposób straty czasu na bezcelowe rozmowy, rozdawanie materiałów reklamowych kolekcjonerom i pilnowaniu stoiska, aby nie zostało rozkradzione – mówi Piotr Zieliński, właściciel GIFT STAR i Pro-USB.

 

Wśród nowości prezentowanych podczas Festiwalu Marketingu uczestnicy będą mogli zapoznac się z produktami GIFT STAR – producenta smyczy, wśród któych znajdą się m. in. smycz z zatyczką do puszek, smycz – miara krawiecka,  sznurowadła full color do butów czy smycz z etui wodoodpornym. Pro-USB, importer elektroniki USB, zaproponuje wśród swych nowości kryształowy głośnik USB, kryształowy HUB USB, rysik USB 3 w 1, VIDEO prezentację w formie folderów reklamowych i Power Bank’i.

 

www.giftstar.pl
www.pro-usb.pl