Namioty Ukoo w Strefie EVENT MIX targów reklamy

0

Po raz pierwszy do grona wystawców w Strefie EVENT MIX dołączyła firma Ukoo Poland  –  wyłączny dystrybutor namiotów stretch na rynku polskim.

Ukoo to specjalista w instalowaniu namiotów imprezowych nowej generacji znanych jako „Stretch“. Nie tylko sprzedaje, ale przede wszystkim wynajmuje namioty najwyższej jakości wyprodukowane przez firmę RHI – światowego lidera w tej dziedzinie.

Namioty stretch pojawiły się na światowych rynkach prawie dekadę temu, bardzo szybko podbiły serca Brytyjczyków, obywateli Beneluxu, Niemiec, Hiszpanii i Francji, a od maja br. są dostępne także w Polsce.

– Mimo, że jesteśmy  obecni na polskim rynku dopiero od kliku miesięcy klienci pokochali nasze namioty.  Eleganckie, szykowne, minimalistyczne, przyciągają wzrok i nie dają się zapomnieć. Można je łatwo i szybko spersonalizować tak, aby stworzyć uszyte na miarę i unikalne miejsce eventowe. Cieszymy się, że możemy zaprezentować nasz produkt po raz pierwszy przed tak szeroką publicznością i podczas tak prestiżowego wydarzenia jakim jest FestiwalMarketingu.pl – mówi Renata Szostak, Dyrektor Zarządzający firmy Ukoo.

W trakcie wrześniowych targów firma zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska F17.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów.

http://ukoo.pl/