Niemiecka firma STADUR wystawcą Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

admin_cyber
02 lut 2024

Rodzinna firma Stadur z Hammah, położonego w okolicy Hamburga, posiadająca 30-letnie doświadczenie w produkcji paneli piankowych dołączyła do grona wystawców tegorocznej edycji Festiwalu.

Specjalnie na potrzeby branży nośników graficznych, w tym przede wszystkim branży reklamowej, opracowany został program lekkich paneli piankowych serii VISCOM SIGN, dających wielorakie możliwości zastosowania, które będzie można obejrzeć na stoisku firmy.

Obok sprawdzonych płyt SIGN SF, pokrytych obustronnie warstwą zewnętrzną PCV z wypełnieniem piankowym, firma Stadur opracowała tworzywo, o nazwie EASYPRINT. Lekki panel piankowy SIGN EASYPRINT składa się z obustronnych zwartych płyt Stadurlon ze specjalną powierzchnią nadającą się do bezpośredniego nadruku. Dzięki osiągniętym właściwościom zastosowanych elementów możliwe jest, za pomocą różnych rodzajów frezów, bezproblemowe osiągnięcie trójwymiarowych, geometrycznych powierzchni reklamowych.

Nowością w ofercie jest STADUR SIGN EASY BLACK, na którą składają się czarne, zwarte płyty z tworzywa Stadurlon oraz czarna pianka wypełniająca. Dla produktów serii EASYPRINT nie istnieją ograniczenia w zakresie obróbki.

Firma zaprezentuje także STADUR VISCOM EDGE – samoprzyczepną taśmę ochronną, dla tych którzy chcą zamknąć i zabezpieczyć brzegi paneli piankowych. Taśma, również wykonana z tworzywa Stadurlon, dostępna jest w kolorze białym, czarnym oraz srebrny metalic, o szerokości 10 lub 19 mm.

W trakcie Festiwalu Marketingu Druku & Opakowań w hali numer 1, na stoisku E9 będzie się można zapoznanać z  pełną ofertą firmy Stadur.

www.stadur.com

www.festiwaldruku.pl