notiOne premierowo podczas wrześniowych targów reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Firma Notinote na targach FestiwalMarketingu.pl zaprezentuje absolutny bestseller, jakim jest mini lokalizator notiOne.

Mini lokalizator notiOne to gadżetowy hit ostatnich miesięcy! W połączeniu z darmową aplikacją namierzy zgubę nie tylko w pobliżu, ale i na drugim końcu Polski.
Ten nowoczesny i praktyczny prezent firmowy spodoba się każdemu, niezależnie od płci, wieku, czy zainteresowań.
Można nim zabezpieczyć klucze, rower, samochód, laptopa, ale również dziecko, osobę starszą czy ukochanego pupila!

notiOne może zostać obrandowany logo Twojej firmy, przez co stanie się jej trwałą, skuteczną i widoczną reklamą  – wyjaśnia Antonina Grzelak, Marketing Manager Notinote.

Notinote wybrało mobilną formę promocji swojego flagowego, personalizowanego gadżetu. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się w czasie targów reklamy – będą krążyć po targowej hali i prezentować swój produkt!

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: