Nowa marka na polskim rynku – Mister Bags

admin_cyber
02 lut 2024

Firma Żejmo & Siatecki/ gadżeciarze.com wprowadza na polski rynek nową markę – Mister Bags. 

Firma Mister Bags to niemiecki dostawca ekologicznych toreb. W swojej ofercie posiada wyłącznie produkty wielokrotnego użytku, takie jak torby na zakupy, torebki na żywność, worki i torby sportowe, „listonoszki”. Produkty Mister Bags wyróżniają się spośród innych dostępnych na rynku niepowtarzalną i bezkompromisową jakością materiałów (głownie najwyższej jakości bawełna i juta) oraz starannością wykonania. Wszystkie produkty posiadają certyfikaty, takie jak: OEKO-TEX (Standard 100), FAIRTRADE Cotton, Global Organic Textile Standard Cotton.

Mister Bags wykorzystuje tylko certyfikowane łańcuchy dostaw oraz energię elektryczną pochodzącą ze źródeł odnawialnych. Wszystkie produkty są w 100% recyklingowalne.

Hasłem przewodnim Mister Bags jest dostarczanie klientom produktów ekologicznych, ekonomicznych i wyprodukowanych w środowisku odpowiedzialnym społecznie.

Obie firmy cieszą się z zaplanowanej współpracy i mają nadzieję na intensywny rozwój oraz pozytywną reakcję obecnych, jak i nowych klientów. Dzięki temu porozumieniu nastąpi wyraźne wzmocnienie obecności produktów Mister Bags na rynku polskim. Jednocześnie oferta firmy Żejmo & Siatecki/ gadżeciarze.com rozszerzy się o nową silną markę.

Więcej informacji: ZOBACZ TUTAJ.

Firma zachęca do zapoznania się ze swoją ofertą na stoisku F4 na targach reklamy.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Bezpłatna rejestracja na targi: TUTAJ.