Nowe możliwości aranżacji eventowej ze spice4space w Strefie EVENT MIX

0

Po raz pierwszy w gronie wystawców FestiwalMarketingu.pl pojawi się spice4space. Marka jest obecna na rynku i znana „wtajemniczonym” od kilku lat.  W tym roku jej oferta wreszcie trafiła do szerokiej grupy odbiorców. A meble, systemy aranżacyjne i meble multimedialne spice4space zmieniają coraz więcej wydarzeń, nie tylko na Południu Polski.

Katalog S4S zawiera znacznie więcej niż meble na wynajem, chociaż to również źródło standardowego wynajmu krzeseł czy mównicy. System został jednak przemyślany tak, by poszczególne elementy świetnie ze sobą współpracowały, a meblom towarzyszą rozwiązania multimedialne i brandingowe. Firma nazywa swój system „smart design”.

To więcej niż wynajem mebli – to przestrzeń dobrze przyprawiona.

–  Swobodnie wybierając elementy, event manager może układać przestrzeń jak z klocków. Może być faktycznie współtwórcą przestrzeni, przecież zwykle to on najlepiej zna potrzeby swojego klienta. Od nas dostaje świetne elementy, wizualizacje i projekty. A jeśli trzeba, rekomendację całego zestawu. A rezultatem jest spójny event. Nasze przyprawy, tak jak w kuchni, zmieniają smak całego rezultatu! –  mówi Danka Szczepaniak-Bury, brand manager spice4space.

 

Dobrą wiadomością dla organizatorów wydarzeń jest to, że większości pozycji w katalogu marki nie można wynająć gdzie indziej. To przedmioty zaprojektowane specjalnie dla eventów albo produkty, które spice4space reprezentuje w Polsce. A przecież efekt świeżości wydarzenia lubią najbardziej!

Z wyjątkową ofertą marki będzie można zapoznać się na wrześniowych targach, spice4space zachęca do odwiedzenia stoiska H17 w Strefie EVENT MIX.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się pierwszego dnia targów.

www.spice4space.pl