Nowe pluszaki w kolekcji FOFCIO Promo Toys

0

Pluszowe mini kocyki z 4 różnymi zwierzątkami dołączyły w tym roku do rodziny FOFCIO Promo Toys.

Hipopotam Ronnie (HE767), Miś Softy (HE769), Słoń Ralphy (HE768) oraz Panda Lorrie (HE770) doskonale sprawdzą się podczas kampanii marketingowej i zostaną zapamiętane jeszcze długo po jej zakończeniu. Każde zwierzątko ma kocyk o wymiarach 24 x 24 cm, na którym można nanieść logotyp lub przekaz reklamowy.

Nowy katalog FOFCIO Promo Toys 2019/2020 jest pełen nowości i inspirujących upominków reklamowych na różne okazje. Szeroki wybór maskotek wykonanych z wysokiej jakości pluszu z możliwością personalizacji, stworzonych specjalnie z myślą o branży reklamowej. W katalogu znajdują się tradycyjne misie, różnorodne zwierzątka, maskotki bożonarodzeniowe, breloki, magnesy i inne akcesoria, będące efektywnymi, rozwijającymi kreatywność narzędziami marketingowymi.

Katalog jest dostępny online pod adresem ZOBACZ TUTAJ.

Z nowościami dystrybutora marki FOFCIO Promo Toys – AXPOL Trading  będzie można zapoznać się już we wrześniu, firma zachęca do odwiedzenia stoiska F6.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów.

W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: