Nowe wydanie OOH event! w formacie XL już na rynku

0

Trzykrotnie większa objętość, dwa razy większy format i bogata zawartość merytoryczna – to zalety nowego wydania katalogu OOH event! Premiera 4. edycji katalogu będzie miała miejsce na targach FestiwalMarketingu.pl podczas konferencji Event MIX.

Wydawnictwo dedykowane pracownikom agencji eventowych, reklamowych, PR i działów marketingu oferuje prawdziwe eventowe spektrum. O sile relacji w skutecznym event marketingu  opowiada Adriana Piekarska z Exclusive Event, o połączeniu świata mody i eventów – Monika Szczęk z agencji hostess i modelek M-DUO. Krzysztof Celuch, kierownik Poland Convention Bureau POT pyta ile wart jest przemysł spotkań w Polsce. Jak przygotować wyjazd incentive doradza Olga Krzemińska-Zasadzka, właścicielka Agencji Power. Tajniki mody na eko-eventy przybliża Karolina Turska – Fiszlak, CEO Enstancia Group. O specyfice eventu na stadionie sportowym wypowiada się Jakub Marcin Opara Prezes Spółki PL.2012+, zarządzającej PGE Narodowy.

Co wspólnego mają pokazy akrobatyczne i eventy zdradza Anna Filipowska, akrobatka zajmująca się pokazami w kielichu. Show Anny Filipowskiej będzie atrakcją ciągle rozwijającej się strefy EVENT na FestiwalMarketingu.pl. Akrobatka uświetni targową galą i po raz pierwszy zaprezentuje się jako wystawca imprezy.

Właśnie na wrześniowych targach reklamy, organizowanych 7-8 wrześnie w EXPO XXI Warszawa zadebiutuje nowe wydanie OOH event!

Głównym wydarzeniem tegorocznej strefy EVENT na FestiwalMarketingu.pl będzie premierowa edycja konferencji EVENT MIX.

7 września na scenie zobaczymy ekspertów i praktyków eventowych m. in. Ninę Żukowską, Monikę Dymacz-Kaczmarczyk czy Jarosława Uścińskiego. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Dorota Wellman. Pomysł organizacji konferencji był tzw. strzałem w dziesiątkę. Na kilka tygodni przed imprezą wszystkie miejsca zostały wyprzedane.

To nie jedyna prestiżowa konferencja, na której będzie dystrybuowany katalog. Wydawnictwo będzie dostępne m.in. na konferencji Event-Biznes oraz targach Tourism and Events Expo.

Ostatnie wydanie  OOH event! można pobrać TUTAJ.

Bezpłatnej rejestracji na targi można dokonać TUTAJ.