Nowość E-mark COLOP na FestiwalMarketingu.pl

0

Firma COLOP Polska na targach reklamy promuje nowe urządzenie E-mark – doskonałe dla branży eventowej, reklamowej, promocyjnej, biurowej, produkcyjnej i wielu innych.

E-mark to produkt łączący zalety pieczątki i drukarki. Został stworzony dla wielu branż, jednak dzięki swoim możliwościom,w szczególności można polecić go całemu sektorowi reklamy. Urządzenie E-mark, wraz z dedykowaną aplikacją, pozwala wykreować własny projekt nadruku, a następnie nanieść go bezpośrednio na powierzchnię papieru, tkaniny, drewna czy sklejki. Można w ten sposób znakować wybrane gadżety, bilety wstępu, torebki, foldery, serwetki, opakowania czy odzież. E-mark zapewnia pełnokolorowy nadruk logotypu, hasła reklamowego, cytatu, sentencji, a także numeracji, datownika, kodu kreskowego albo kodu QR. Ułatwia też szybką zmianę projektu, a znakowanie jest opłacalne już od 1 sztuki.

W związku z promocją E-mark firma COLOP Polska po raz pierwszy prezentuje się na targach na dwóch stoiskach, zarówno w hali dedykowanej drukowi, jak i marketingowi.

– W tym roku zdecydowaliśmy się na prezentację oferty na dwóch stanowiskach, ponieważ wprowadziliśmy do oferty nowość E-mark COLOP! Prezentacja szerokiego spektrum możliwości urządzenia wymaga osobnego stoiska, na które serdecznie zapraszamy – wyjaśnia Marta Świstek, kierownik działu marketingu COLOP Polska.

Jak znakować i zmieniać treść na wybranych materiałach – będzie można się przekonać na stoisku E5A (hala I). Specjaliści z COLOP zapraszają na pokazy tworzenia i szybkiej zmiany dowolnej treści i grafiki w dedykowanej aplikacji E-MARK. Znakowanie nigdy nie było tak łatwe!

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

Link do bezpłatnej rejestracji: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce: