Nowość wśród produktów reklamowych – artykuły dekoracyjno-zapachowe

0

Premier Group sp. z o.o., znany od lat producent ceramiki reklamowej, słynący z nietuzinkowych i wysokiej jakości kubków porcelanowych tym razem zaskakuje oryginalnymi świecami sojowymi i dyfuzorami zapachowymi jako gadżetami premium. Korzystając z blisko 20-letniego doświadczenia w zdobieniu szkła, Premier Group wykorzystuje sprawdzone metody barwienia szkła, oryginalne formy  nadruku oraz technologię soft touch na świecach i dyfuzorach.

Minimalistyczne w swym kształcie, dyfuzory zapachowe z patyczkami z linii MOMA z logotypem Klienta  to niewątpliwie ultranowoczesny i odważny pomysł na upominek dla Klienta. Wyjątkowo eleganckie opakowanie dyfuzora, również dostępne z logo Klienta, to dodatkowy atut tego typu produktu reklamowego. Z kolei zapachowe świece sojowe to artykuły reklamowe, które już od pewnego czasu cieszą się dużą popularnością wśród Klientów Premier Group.

Firma oferuje swoim Klientom świece w 100% personalizowane. Świece dostępne są w dowolnym kolorze szkła wg wzornika Pantone, z dowolnym nadrukiem oraz wykończeniem powierzchni zewnętrznej. Bardzo popularna  i miła w dotyku powłoka Soft Touch jest również dostępna dla tego produktu. Świece które oferuje Premier Group to produkty w 100% organiczne. Na życzenie klientów świece są wzbogacane zapachami pochodzącymi od najlepszymi  producentami olejków zapachowych w Europie.

Dzięki unikatowym kompozycjom zapachowym i nowoczesnym kształtom, oferowane przez Premier Group produkty z linii dekoracyjno-zapachowej to artykuły premium, która, jak zaznacza producent, są cenione przez najbardziej wymagających klientów.