Nowości od SENATOR Polska Sp. z o.o. na Festiwalu Marketingu i Druku

0

SENATOR Polska Sp. z o.o. to oddział niemieckiej firmy SENATOR GmbH & Co. KGaA , jednego z wiodących producentów na rynku artykułów reklamowych wysokiej jakości.

Prawie stuletnia tradycja, doświadczenie i znajomość branży na rynkach Europy, Azji i USA stanowią dla SENATORA doskonałą podstawę do tworzenia profesjonalnych i skutecznych nośników reklamy takich jak długopisy, teczki konferencyjne oraz porcelana.

Z oferty firmy korzystają m.in. firmy farmaceutyczne, telekomunikacyjne, koncerny kosmetyczne i tytoniowe, banki, branża sportowa i alkoholowa. Wysoka jakość, design i niezawodność produktów SENATORA, godnie reprezentują największych przedstawicieli wielu sektorów rynku, a także podnoszą prestiż małych firm, które chcą się wyróżnić.

Podczas Festiwalu Marketingu i Druku firma przypomni tegoroczne nowości takie jak Nautic Touch Pad Pen – długopis z rysikiem do ekranów dotykowych, Skuba myBook – notes A4 w atrakcyjnym kolorowym etui z tworzywa winylowego czy doceniany za desig porcelanowy kubek Sweep. SENATOR zaprezentuje także kilka pomysłów z oferty firmy Koziol, której jest bezpośrednim dystrybutorem na rynku polskim. Jak co roku znajdą się w niej ciekawostki dedykowane sezonowi świątecznemu.
http://www.senatorpromotion.com/pl