Nowy kalendarz w kolekcji Lanybook od Lediberg, wystawcy Festiwalu Marketingu

0

Ubiegłoroczna nowość firmy Lediberg – kalendarz Lanybook – od razu podbił serca wielu klientów. Dlatego firma zdecydowała o rozszerzeniu tej kolekcji o kolejny model, w formacie B5.

Kalendarz Lanybook to produkt praktyczny, dobrze zaprojektowany i jednocześnie oryginalny. Przejrzysta grafika, tygodniowy rozkład, dużo miejsca na notatki sprawiają, że doceniły go osoby, dla których kalendarz to narzędzie codziennej pracy.
Gumka zamykająca notes, w standardzie dostępna aż w 11 kolorach, to nie tylko dodatkowa funkcjonalność, ale też interesujący efekt estetyczny. Wykonana na specjalne zamówienie – może być zadrukowana w pełnej kolorystyce lub opatrzona silikonowym nadrukiem. Opatentowana technologia druku zapobiega pękaniu, blaknięciu czy też zniekształceniu nadrukowanego tekstu gdy gumka jest rozciągnięta.
Lanybutton – ruchomy metalowy znaczek przymocowany do gumki, w standardzie do wyboru w kilku kształtach, to opcjonalne miejsce do umieszczenia logotypu klienta. Na specjalne zamówienie może być wykonany w dowolnym kształcie,  rozmiarze i kolorze z metalu, gumy, jako gel doming lub USB. Ten przykuwający wzrok element doskonale wzmacnia przekaz promocyjny.
Kalendarze Lanybook produkowane są z najwyższej jakości papieru posiadającego certyfikat FSC.
Wybierając produkty oznaczone etykietą FSC Klienci wspierają wszystkie te przedsiębiorstwa, które dzień po dniu chronią i dbają o środowisko poprzez prowadzenie odpowiedzialnej działalności.
Kreatywne rozwiązania w zakresie indywidualizacji kalendarza Lanybook dają możliwość, by dotrzeć z wyjątkowym przekazem promocyjnym do Klientów, to szansa kreacji wizerunku firmy w oryginalny, niepowtarzalny sposób.
Nazwa „Lanybook” jest oficjalnie zarejestrowana, a produkty Lediberg są chronione patentem.