Nowy Katalog Bożonarodzeniowy od Mount Blanc na targach reklamy

admin_cyber
02 lut 2024

Mount Blanc, to specjaliści w tworzeniu najsłodszych, czekoladowych prezentów. Jak co roku marka przygotowała bożonarodzeniową kolekcję zestawów z wybornymi belgijskimi pralinkami. Ze świąteczną ofertą słodyczy reklamowych firmy będzie można się zapoznać na wrześniowym FestiwalMarketingu.pl.

Choinki, mikołaje, gwiazdki, śnieżynki, to tematy przewodnie dominujące w najnowszym katalogu, przygotowanym z okazji zbliżających się świąt. Na jego łamach znajdują się zarówno stylowe szkatułki, klasyczne bombonierki oraz gustowne balotynki. Każde opakowanie ozdobione eleganckim, pełnym klasy wzorem.

Nowy Katalog Bożonarodzeniowy, to przede wszystkim świetna oferta dla firm. Zespół projektowy stworzył oryginalne zestawy z myślą o różnych możliwościach personalizacji: nadruk, grawer, dedykowane bileciki, obwoluty i wstążki z logo. Dzięki wielu opcjom znakowania klient ma możliwość zamówienia idealnego upominku dopasowanego w 100% swoich potrzeb.

Doradcy służą pomocą przy wyborze idealnego zestawu dostosowanego do budżetu oraz okazji, a zespół kreatywny przygotuje indywidualną wizualizację. Eleganckie upominki świąteczne wręczane pracownikom, kontrahentom oraz klientom, to świetna wizytówka firmy.  Słodkie prezenty przypadną do gustu każdemu i pozostaną w pamięci na długi czas.

Katalog: POBIERZ TUTAJ.

Mount Blanc zaprasza do odwiedzenia stoiska G5 w trakcie targów reklamy.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

Film podsumowujący ubiegłoroczną edycję targów: