Ogrody wertykalne ZUgarden w Strefie EVENT MIX FestiwalMarketingu.pl

0

Firma specjalizująca się w budowaniu aranżacji roślinnych zaprezentuje się po raz pierwszy na wrześniowych targach reklamy.

ZUgarden to przede wszystkim ZIELEŃ a to oznacza, że wszystko, co najlepsze w ogrodach można przenieść do wnętrz. Kwieciste ściany, ozdobny mech i ogrody wertykalne to tylko część oferty firmy.

Pionowe ogrody, stosowane z powodzeniem na świecie od wielu lat, teraz przeżywają swój rozkwit w Polsce i dynamicznie opanowują rynek aranżacji zieleni.

– Zielone ściany to doskonały pomysł na niebanalne wnętrze, świetnie sprawdzą się jako nowoczesna, oryginalna i niezwykle estetyczna aranżacja. Zieleń skutecznie ożywi miejsca o surowej, nowoczesnej architekturze i wprowadzi do wnętrz klimat relaksu. Ogród na ścianie nadaje charakteru każdemu pomieszczeniu – zielone ściany z powodzeniem  wykorzystywane są podczas eventów. Liczymy, że nasza propozycja zieleni w nowoczesnym wydaniu zainteresuje uczestników wrześniowych targów – podkreśla Joanna Piotrowska, projektantka terenów zieleni z ZUgarden.

Firma zaprasza do odwiedzenia stoiska nr C20 w Strefie EVENT MIX wrześniowych targów.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 13-14 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana II edycja konferencji Event MIX – wydarzenie z udziałem praktyków i ekspertów eventowych odbędzie się 13 września br.

Film podsumowujący konferencję Event MIX 2016: ZOBACZ TUTAJ.

www.zugarden.pl