Omni3D na Festiwalu Marketingu, Druku & Opakowań

0

Omni3D to innowacyjny producent drukarek 3D i materiałów do druku najwyższej jakości. Firma koncentruje się na rynku profesjonalnym i wymagających odbiorcach, dla których najistotniejsze są stabilność oraz wsparcie posprzedażowe produktu.

Omni3D nieustannie rozwija swoje produkty. – Dlatego możemy zaproponować całą linię maszyn, które sprawdzą się nawet w przypadku najbardziej złożonych zadań. Dodatkowo, skaner 3D może znacząco usprawnić pracę projektanta modyfikującego juz istniejące modele. W tym roku na Festiwalu Marketingu zaprezentujemy najnowszą, najbardziej zaawansowaną drukarkę z naszej oferty Factory 2.0! – mówi Kamil Dziadkiewicz z firmy Omni3D.

 

Najnowszy model drukarki 3D od Omni3D to, jak informuje produent, maszyna do zadań specjalnych. Factory 2.0 o polu wydruku 50 centymetrów w każdej osi spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

 

– Zupełnie nowa konstrukcja zapewnia niezawodność, a duży dotykowy ekran oznacza łatwość użytkowania, bez konieczności podłączania maszyny do komputera. Zamknięta obudowa pozwala na utrzymanie stałej temperatury w komorze podczas wydruku, co umożliwia bezproblemowy druk wieloma materiałami – wyjaśnia Kamil Dziadkiewicz.

 

– Nasza drukarka wykonana jest z wielką precyzją. Charakteryzuje ją jeszcze większa stabilność konstrukcji która pozwala pracować maszynie na większych obrotach w stosunku propozycji konkurencji. Rama minimalizuje drgania i zapewniają stałość jakosći wydruku nawet podczas pracy na dużych prędkościach drukowania. Najwyższej jakości podzespoły gwarantują cichą i niezawodną pracę. Drukarka posiada komorę cieplną, która pozwala zachować stałą temperaturę wewnątrz dzięki czemu wydruki nie ulegają skurczeniu – dodaje Kamil Dziadkiewicz.

 

Dotykowy panel LCD umożliwia drukarce pracę jako samodzielne urządzenie, nie wymagające stałego połączenia z komputerem, dzięki czemu zakłócenia jego pracy nie wpływają na pracę drukarki. Cztery głowice to możliwość drukowania obiektów za pomocą czterech różnych materiałów, lub/i w różnych kolorach oraz łatwe tworzenie tzw. supportów pod wydruki.

 

www.omni3d.pl