Opakowania Burgopak od Pirells Innovative

0

W 2012 roku Pirells Innovative rozpoczął współpracę z firmą Burgopak w zakresie produkcji oraz sprzedaży ich opatentowanych opakowań.

Burgopak  to prężnie rozwijająca się, międzynarodowa firma która działa od 2002 roku. Skupia w sobie studio projektowe, graficzne  oraz produkcję. Burgopak posiada oddziały w Anglii, Niemczech, Australii, USA czy Japonii. Burgopak to nie tylko opatentowane produkty – to również prężnie działająca agencja projektowa która oferuje ciekawe, niestandardowe rozwiązania które zdobywają uznanie Klientów na całym świecie.
Aby sprostać oczekiwaniom potencjalnych Klientów, stworzono gamę standardowych produktów 2GO – jest to 14 opakowań, które służą jako nośnik wielu produktów, informacji marketingowych czy wspierają komunikację korporacyjną. Opatentowany, przesuwny mechanizm sprawia, że Klient otrzymuje produkt wyróżniający się spośród innych i oferujący wiele nowych możliwości.  Ich największą zaletą jest szybkość produkcji – dzięki standardowym wykrojnikom możemy wyeliminować czas potrzebny na stworzenie całkiem nowego produktu.
Największą zaletą produktów Burgopak jest innowacyjność. W 2012 roku firma Yewdale zdecydowała się na opakowanie Burgopak dla swojego nowego produkt. Opakowanie używane było w celach marketingowych i prezentacyjnych. Trevor Myatt który zajmował się projektem ze strony Yewdale  powiedział, że opakowanie zachwycało każdego kto się z nim zetknął, poczynając od pracowników firmy. Stwierdził również, że opakowanie samo w sobie jest świetnym narzędziem sprzedaży. Ta właśnie cecha opakowań Burgopak jest ich największą siłą. Najlepszym dowodem na to są komentarze osób które się z nim zetknęły. Twierdziły one, że tak dobre opakowanie musi kryć w sobie znakomity jakościowo produkt. Taka reakcja ze strony Klientów pokazuje, jak duży wpływ na odbiór produktu ma dobrze zaprojektowane opakowanie zewnętrzne.
Pirells Innovative na Festiwalu Marketingu zaprezentuje zarówno opakowania Burgopak ze standardowej gamy 2GO ale również wiele ciekawych rozwiązań, które na pewno zainspirują odwiedzających.