Firma Organique w gronie wystawców Festiwalu Marketingu

0
organique

Okazja do dawania prezentów znajdzie się zawsze. Często wręczamy też drobne upominki bez okazji. Dlaczego? Większość z nas po prostu lubi obdarowywać innych. W dobrym tonie jest przyjść w gości czy na spotkanie z kontrahentem z drobnym prezentem. Doskonałym pomysłem na taki upominek są naturalne kosmetyki. Na żywo będzie można je zobaczyć już podczas wrześniowych targów.

Na każdą okazję…

Firma Organique wychodzi naprzeciw tym potrzebom i dwa razy w roku przygotowuje ofertę gotowych zestawów prezentowych na każdą okazję i dla każdego. Doskonałe połączenie najlepszych kosmetyków pod względem ich funkcji, konsystencji czy zapachów sprawia, że osoba obdarowana ciepło wspomni wręczającego prezent, za każdym razem gdy po nie sięgnie.

Gotowe zestawy prezentowe to jednak nie jedyna opcja wyboru. Jest o wiele więcej! Można je potraktować jako wskazówkę i skomponować własny, dopasowany z myślą o osobie, do której ma trafić. W doborze odpowiednich kosmetyków chętnie pomogą pracownicy Organique – zarówno Ci obsługujący sklep internetowy, jak i pracujący w stacjonarnych. Dokładnie! Zakupy w Organique można zrobić również w kilkudziesięciu sklepach stacjonarnych znajdujących się na terenie całej Polski.

organique

Dla kontrahenta i pracownika…

Zdarzają się sytuacje, w których mamy potrzebę obdarować osobę, z którą współpracujemy lub która pracuje dla nas. Wtedy miło wręczyć zestaw prezentowy, który będzie dopasowany do sytuacji. Organique pozwala na personalizację zestawów prezentowych już od niewielkich ich ilości. Co można personalizować? Tutaj wybór jest ogromny! Można wykonać według własnego projektu lub pomysłu (wtedy chętnie pomogą doświadczeni graficy Organique):

● dedykowaną naklejkę na pudełko,
● wstążkę zrobioną własnym wzorem,
● pudełko dopasowane do barw firmy (lub z wiadomością),
● indywidualną kartkę z życzeniami,
● dowolną ulotkę lub wizytówkę.

To jednak nie wszystko. Firma Organique daje również możliwość personalizacji etykiet produktów. Dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku, wspomoże stworzenie etykiety zgodnej z wymogami prawnymi. Mydło, krem do rąk czy żel pod prysznic to kosmetyki uniwersalne, do codziennego użytku, które sprawdzają się zawsze. Warto zastanowić się nad użyciem ich w celach mniej oczywistych – jako nośnika informacji o firmie.

organique

Więcej informacji o personalizacji i zestawach prezentowych na stronie: KLIKNIJ.

Z ofertą firmy będzie można się zapoznać podczas targów Festiwal Marketingu, już 13-14 września 2023 r.